Vítejte na blog.vyvojar.cz Přihlásit | Registrovat | Pomoc
Titulní Blogy Fotky Soubory

2P.Knowledge.Blog.API

Zdržení uvolnění zdrojových kódů .NET

Když Scott Guthrie na svém blogu vydal příspěvek o plánovaném uvolnění zdrojových kódů .NET frameworku byl jsem velmi nadšen a dokonce jsem o tomto skvělém plánu na studentském komunitním serveru netstudent.cz naším rodným jazykem informoval. Zdrojové kódy měly být uvolněny spolu s oficiálním vydáním Visual Studia 2008.

Visual Studio 2008 bylo vydáno už 19.11. minulého roku avšak, když jsem si dnes řekl, že bych mohl konečně, po zvládnutých zápočtech a "proflákaných" svátcích (.. a nadšení ze C# 3.0 a LINQ :-) ), zkusit debugování .NETu, nadšení vystřídalo zklamání, protože zdrojové kódy a server, který je má spolu s PDB symboly hostovat ještě není přístupný. V blog postu Shawna Burkeho je vysvětlení, kde uvádí, že je mimo jiné performance bug ve VS 2008, na jehož opravě usilovně pracují.

Dobrá zpráva je, že Shawn ve svém příspěvku uvádí zpřístupnění zdrojových kódů a debug symbolů v rámci několika týdnů (od konce listopadu, kdy příspěvek vydal), takže to snad bude co nevidět. Než na to zase zapomenu :)

Zveřejněno 7. ledna 2008 21:26 by Puschak
Vedeno pod: , ,

Komentář

Žádné komentáře
Neregistrovaní uživatele nemužou přidávat komentáře.
Powered by Community Server (Personal Edition), by Telligent Systems
Vyvojar.cz na prodej!