Certifikace

Zveřejněno 02 května 06 10:21 dop.

Musím Vám oznámit, že jsem dneska úspěšně složil Microsoft certifikaci Developing Windows applications. Musím říct, že ač nejsem přílišným zastáncem nějakých medailí a papírů, zkouška mě posunula o trochu dál. Určitě člověk získá víc rozhledu co se tchnologie .NET týká. Jinak do konce června je akce - pokud se zkouška napoprvé nezdaří, opravná zkouška je zdarma! MCSD je na dosah :-)

Předem děkuji za zaslaná blahopřání, projevy díků a HODNOTNÉ dary :-)

 

 

by opis

Komentář

# Zdenek Drlik said on května 2, 2006 11:23:
Ke zkoušce gratuluji a měl bych dotaz - týká se možnost zkoušky zdarma opravdu i zkoušek v rámci certifikace MCSD? Podle http://www.microsoft.com/cze/traincert/mcp/2ndchance/details.asp jsem měl dojem, že se možnost týká pouze nových zkoušek v rámci MCPD" Win/Web/Enterprise a ne "starších" MCAD/MCSD.
Pokud by se to dalo použít i pro .NET 1.1 certifikace, tak by to bylo určitě fajn, asi bych to rozšíření MCAD na MCSD mohl v rámci této akce prubnout...
# Zdenek Drlik said on května 2, 2006 11:43:
Tak jsem se na možnost využití zmíněné akce s certifikačními zkouškami pro MCSD informoval u Prometric testovacího střediska a prý je bez problémů možné tuto akci využít i pro ně.
# tomáš oplt said on května 2, 2006 14:28:
Právě proto - jdu taky do MCSD - trošku problém je, že akce je jenom do konce června, ale snad to nějak půjde.
# Zdenek Drlik said on května 3, 2006 6:07:
Já jsem si (mylně) v únoru kdy jsem o té akci slyšel poprvé právě myslel že to je jen pro podporu nových certifikací. Takhle to ale určitě zkusím, zrovna na takovou 70-300 v rámci MCSD se to možná bude hodit...
Neregistrovaní uživatele nemužou přidávat komentáře.
Vyvojar.cz na prodej!